• Yeni
SXYMKJ Çok Katmanlı Depolama Rafı Dönen Sepet Çekmece Tipi Organizatör Sepeti Kat Büyük Sebze Meyve Rafı (Renk : OneColor, Boyut :
zoom_in

SXYMKJ Çok Katmanlı Depolama Rafı Dönen Sepet Çekmece Tipi Organizatör Sepeti Kat Büyük Sebze Meyve Rafı (Renk : OneColor, Boyut :

₺ 2.00

İşlenmemiş
check mevcut

1. Siyah boya pas önleyici kaplamaya sahip yüksek kaliteli dayanıklı metalden yapılmış bu fonksiyonel metal saklama sepeti , uzun süreli depolama ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. 2. Eşyaların depolanmasını ve alınmasını kolaylaştırmak için her sepet döndürülebilir. 3. Şifreli tel örgü nefes alabilen sepet meyve ve sebzeleri taze tutar; nefes alabilen üstleri oymak, meyve ve sebzelerin çürümesini kolaylaştırmaz. 4. Oturma odasını koyun, güzel ve kolay pratikmeyve atıştırmalıkları kolayca saklanır ve düzgün bir şekilde yerleştirilir; Banyoyu koyun, dağınık olmayan bir manzara ürünüdür, banyoyu temizlemenize gerek yoktur; Mutfağı ayarlayın, iyi yardımcınızdır, yaygara olmadan iyi yemek pişirirsiniz. 5. Kalite Garantisi.Ürünümüze inanıyoruz ve her zaman güvenilir müşteri hizmetleri ile destekliyoruz, ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.Özellikler1. Siyah boya pas önleyici kaplamaya sahip yüksek kaliteli dayanıklı metalden yapılmış bu fonksiyonel metal saklama sepeti , uzun süreli depolama ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.2. Eşyaların depolanmasını ve alınmasını kolaylaştırmak için her sepet döndürülebilir.Her sepetin alt kısmı, güzel ve işlevsel olan bütünleşik olarak oluşturulmuş oyulmuş bir desendir.3. Şifreli tel örgü nefes alabilen sepet meyve ve sebzeleri taze tutar; nefes alabilen üstleri oymak, meyve ve sebzelerin çürümesini kolaylaştırmaz.4. Oturma odasını koyun, güzel ve kolay pratikmeyve atıştırmalıkları kolayca saklanır ve düzgün bir şekilde yerleştirilir; Banyoyu koyun, dağınık olmayan bir manzara ürünüdür, banyoyu temizlemenize gerek yoktur; Mutfağı ayarlayın, iyi yardımcınızdır, yaygara olmadan iyi yemek pişirirsiniz.5. Kalite Garantisi.Ürünümüze inanıyoruz ve her zaman güvenilir müşteri hizmetleri ile destekliyoruz, ürünlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz veya sorununuz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.Özelliklermalzeme : çelikrenk : Beyaz siyahpaket İçerir : 1 x Dönebilen Depolama rafınotlar : 1. Boyut bilgileri sadece referans içindir, lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-2 cm (0.4-0.8") farklılıklara izin verin, teşekkürler.2. Fotoğrafları görüntülenen öğe renkli bilgisayar monitöründe biraz farklı gösteriliyor olabilir monitörler aynı kalibre.Paket listesi : 1 * haddeleme yardımcı Arab Akahve derin kahverengi fırıncılar güç çıkışı, Stand,.

Benzer ürünler kategorisinde..