• Yeni
LANGFENG Baca Süpürme kiti Temizleme Fırçası Baca Borusu, Esnek Temizleme Seti, Baca Süpürgesi Baca Fırçası Çubuk Seti, İçerir 6/9/12/15/18
zoom_in

LANGFENG Baca Süpürme kiti Temizleme Fırçası Baca Borusu, Esnek Temizleme Seti, Baca Süpürgesi Baca Fırçası Çubuk Seti, İçerir 6/9/12/15/18

₺ 156.20

İşlenmemiş
check mevcut

Verimli temizlik : Bu fırça seti toplam 6/9/12/15/18 naylon çubuktan, 1 fırça kafasından oluşur.Çubuk 41 cm / 61 cm uzunluğundadır, sökülmesi ve montajı kolaydır.Geleneksel temizliğe kıyasla, güçlü bir temizlik daha fazla kiri giderebilir ve tüm laboratuvar seyahatlerinin ve paslanmaz çelik kaplamaların kullanımı çok daha yumuşaktır.Rahat ve hızlı kurulum : Montajı ve sökülmesi kolaydır ve menzilinizi genişletmek için birden fazla çubuk bağlayabilirsiniz.Çubuklar esnektir ve bu sert baca kıvrımlarından mükemmel şekilde geçebilir.Farklı çap ve şekillerde metal asansörler ve tuğla bacalar için uygundur.Genişlik uygulama : Bir elektrikli matkap ile kullanılabilir (dahil değildir).Büyük bir dönme kuvveti yardımıyla kıllar, şömine veya bacadaki inatçı birikintileri bile giderebilir.Duman yangınlarını önler.Ocağınızı kendiniz temizleyin ve paradan tasarruf edin.Felaketler tüy bırakmayan ve diğer parçacıkları kurutucularını tıkamadan önce aileyi koruyun.Kurutucunun aşırı ısınmasından ve dolayısıyla yangın tehlikesinden kaçının.Ailenizin ve evinizin güvenliğini koruyun.Ürün kullanımı : Ürün farklı tüpleri, şömineleri, bacaları, baskıları, kurutucuları vb.Temizlemek için kullanılır.Tüm hijyen sorunları çözüldü.Baca Borusu Temizleme Fırçası, Esnek Temizleme Seti, Baca Süpürgesi Baca Fırçası Çubuk Seti, 6/9/12/15/18 adet Esnek Çubuk içerirkullanımı göster : Adım 1 : Çubukları birbiri ardına bağlayın.Adım 2 : Kılları çubuklarla takın; Adım 3 : Fırçayı şömineye koyun;Adım 4 : Direği şömineye kaydırın.Adım 5 : Matkabı direğe takın.Adım 6 : Bacayı temizleyin.Şartname : Malzeme : naylonpollings (tek) : yaklaşık. 410 mm / 610 mm Fırça kafa çapı : yaklaşık. 100 mmpaket içeriği : 1 x kurutma tüpü temizleme seti.6/9/12/15/18 x Esnek çubuklarsıcak istemi : 1. Sadece yukarıdaki liste dahil edilmiştir.Resimdeki diğer ürünler sadece kullanıldığı şekliyle gösterilmektedir.2. Farklı ölçüm yöntemleri için eşyalar arasında 1 ila 3 cm arasında bir sapma meydana gelir.Lütfen sipariş vermeden önce sizin için uygun olduğundan emin olun.3. Farklı monitörler ve lamba ışıkları nedeniyle, resim makalenin gerçek rengini yansıtmayabilir.Anlayışınız için teşekkür ederiz!Uyarı : 1. Daha etkili bir temizleme düzenlemesi için fırçaya / çubuğa bir matkap takılabilir.2. döner fırça / bağlantı sadece saat yönünde.Yönü tersine çevirmek, fırça kafasının veya çubukların kanalın içinde ayrılmasına neden olabilir.3. Sıkışan daralmış alanın tertibatını birkaç inç çekerse (hala saat yönünde çevirin) fırçayı / bağlantıyı asla kanaldan zorlamayın, ardından yavaşça ileri doğru itin.baca temizleme kiti temizleme 30 feet'e kadar uzanır fırçalı temizleyici aletler sistemi 9 esnek çubuk kurutucu kanal 2'si 1 arada şömine kurutucu havalandırma tiftik süpürme matkap eki sentetik kafa çubuk sökücü kuru uzun naylon döner tahrik kitleri yeniden kullanılabilir 18 ft.

Material:
Nylon
Pollings (single):
approx. 410 mm / 610 mm
Brush head diameter:
approx. 100 mm
Package contents:
1 x dryer tube cleaning set.:
6/9/12/15/18 x Flexible rods:
Warm prompt:
1. Only the above list is included. The other products in the picture show only as they are used.:
2. For different measurement methods, a deviation from 1 to 3 cm occurs between the articles. Please make sure before ordering that it is okay for you.:
3. Due to different monitors and lamp lights, the picture may not reflect the actual color of the article. Thank you for your understanding!:
NOTICE:
1. A drill can be attached to the brush / rod for a more effective cleaning arrangement.:
2nd turning brush / linkage only clockwise. Reversing the direction can cause the brush head or the rod (s) to separate inside the conduit.:
3. Never force the brush / linkage through the channel If jammed pulls assembly of narrowed area a few inches (still turn clockwise), then slowly push forward.:
chimney sweep kit cleaning extends up to 30 feet cleaner tools system with brush 9 flexible rods dryer duct 2-in-1 fireplace drier vent lint sweeping drill attachment synthetic head rod remover dry long nylon rotary drive kits reusable 18 ft :

Benzer ürünler kategorisinde..