• Yeni
MABEK duş fırçası Vücut için 1 ADET Yumuşak Silikon Fırçalayın Ev Kepek Masaj Fırçası Kafa Derisi Temizleme Banyo Tarak Aracı (Renk:
zoom_in

MABEK duş fırçası Vücut için 1 ADET Yumuşak Silikon Fırçalayın Ev Kepek Masaj Fırçası Kafa Derisi Temizleme Banyo Tarak Aracı (Renk:

₺ 1.33

İşlenmemiş
check mevcut

【Güvenlik için Kaymaz】 Duş fırçası, banyo sırasında ıslak ve sabunlu bir durumda kavraması veya elinde tutması kolay ve güvenilir, etkili bir kaymaz parçacık tasarım tutacağı ile birlikte gelir. ❤ Fırça kafasına masaj yapın, hassas köpüğü kolayca ovalayın, nazikçe ve etkili bir şekilde temizleyin. ❤ Saç kirini derinlemesine temizleyin, saç derisini iyice temizleyin, kuru ve rahat. ❤ Yüksek kaliteli malzeme, dokunması rahat. ❤ Derin temizlik, serbest bırakma basıncı ve düşmesi kolay değil. 【Güvenlik için Kaymaz】 Duş fırçası, banyo sırasında ıslak ve sabunlu bir durumda kavraması veya elinde tutması kolay ve güvenilir, etkili bir kaymaz parçacık tasarım tutacağı ile birlikte gelir. ❤ Fırça kafasına masaj yapın, hassas köpüğü kolayca ovalayın, nazikçe ve etkili bir şekilde temizleyin. ❤ Saç kirini derinlemesine temizleyin, saç derisini iyice temizleyin, kuru ve rahat. ❤ Yüksek kaliteli malzeme, dokunması rahat. ❤ Derin temizlik, serbest bırakma basıncı ve düşmesi kolay değil.Bir tarafta doğal sert kıllar, diğer tarafta yumuşak naylon kıllar.Cildi derinlemesine temizlemek ve masaj yapmak için sırt,bacaklar ve sırt gibi hassas olmayan bölgeleri fırçalamak için sert tarafı veya cildi pul pul dökmek ve dolaşımı artırmak için kuru vücut fırçalamayı kullanın.Ürün kategorisi : masaj fırçasıuygulanabilir nesne : genelmiktar : 1 ade Trenk : katı kırmızı, katı mavi, katı mor, katı siyah, siyah mavi, siyah mor, beyaz mor.

Benzer ürünler kategorisinde..