• Yeni
Suzuki Jimny için Fit 2019-2022 ABS Arka Kapı Bagaj Kapağı Vida Koruma Trim Dekoratif Kapak İç Araba Aksesuarları (Gümüş)
zoom_in

Suzuki Jimny için Fit 2019-2022 ABS Arka Kapı Bagaj Kapağı Vida Koruma Trim Dekoratif Kapak İç Araba Aksesuarları (Gümüş)

₺ 41.76

İşlenmemiş
check mevcut

UYGUN MODELLER-Suzuki Jimny için Fit 2019 2020 2021 2022 Satın almadan önce lütfen aracınız için uygun olduğunu iki kez onaylayın Teşekkürler.ÜRÜN açıklaması-Durum : 100 % yepyeni (hiç kullanılmamış veya kurulmamış) Malzeme : yüksek kaliteli ABS plastikten yapılmış Renk : resim olarak (siyah/karbon Fiber/siyah/gümüş) Paket şunlardır : 2 ADET(1 takım).ÜRÜN açıklaması - Arka kapı bagaj kapağı vida koruma trim, araba iç dekoratif aksesuarları.Kurulumdan sonra, orijinal otomobilin kalitesi anında yükseltilir ve konfigürasyon hemen artırılır, bu da orijinal aracı daha iyi koruyabilir ve çizilmelere ve aşınmaya karşı koyabilir.KALİTELİ hizmet-Satın almadan önce, aracınız için uygun olduğundan emin olun ve istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.Paketleme veya kurulum işlemiyle ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen bizimle iletişime geçin.Ürünlerimizden herhangi bir memnuniyetsizliğiniz varsa, 30 gün içinde iade etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.KURULUM ipuçları-1.Kurulum yerinin temiz ve kuru olduğundan emin olun. 2.Ürünleri karşılaştırın ve en uygun kurulum yerini bulun. 3.Bandı yırtın ve ısıtmak için bir saç kurutma makinesi veya ısı kullanın. 4.Konumu dikkatlice sabitleyin, bir taraftan takın ve ardından birkaç dakika basın. 5.Do 48 saat içinde suya dokunmayın.Uyumlu araçlar : Suzuki Jimny için Fit 2019 2020 2021 2022 Satın almadan önce lütfen aracınız için uygun olduğunu iki kez onaylayın Teşekkürler Ürün açıklaması : Ürün : İç arka kapı bagaj kapağı vida koruma dekoratif kapak Trim araba aksesuarları araba parçaları Durum : 100% yepyeni (hiç kullanılmamış veya kurulmamış) Malzeme : yüksek kaliteli ABS plastikten yapılmış Renk : resim olarak (Siyah / Karbon Fiber / siyah / gümüş) Paket Şunlardır : 2 ADET(1 takım) Kurulum : 1.Kurulum yerinin temiz ve kuru olduğundan emin olun. 2.Ürünleri karşılaştırın ve en uygun kurulum yerini bulun. 3.Bandı yırtın ve ısıtmak için bir saç kurutma makinesi veya ısı kullanın. 4.Konumu dikkatlice sabitleyin, bir taraftan takın ve ardından birkaç dakika basın. 5.Do 48 saat içinde suya dokunmayın.

Benzer ürünler kategorisinde..