• Yeni
AİSELAN Sony Xperia 5 IV 2022 Anti-Casus Temperli Cam, [2 Adet] 9H Sertlik Anti-Scratch Anti-Peeping ekran koruyucu koruyucu Koruyucu
zoom_in

AİSELAN Sony Xperia 5 IV 2022 Anti-Casus Temperli Cam, [2 Adet] 9H Sertlik Anti-Scratch Anti-Peeping ekran koruyucu koruyucu Koruyucu

₺ 2.33

İşlenmemiş
check mevcut

Özel olarak tasarlanmış Ekran koruyucu için : Sony Xperia 5 IV.
İnce cam size orijinal ekranı hissetme deneyimi sunar. 9 H güçlü sertlik, anahtarların ve diğer dış nesnelerin çizilmesini önler.
2.5 D 9 H Sertlik - Parmağınızda ve elinizde rahatlık için 2.5 D Yuvarlak Kenarlı Cam; Çizilmeye karşı dayanıklı ve kırılmaz 9 H Sertlikte temperli cam, ekranınızı çizilmelere ve darbelere karşı korur.
Paket içeriği : 2 x ekran koruyucu, 2 x ıslak/kuru mendil, 2 x toz emici etiket.
Ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen ilk kez bizimle iletişime geçin, teşekkür ederim!.Şartname : Uyumlu Model : Sony Xperia 5 IV için Malzeme : HD sentez camı, %99 HD netlik ve dokunmatik ekran Paket şunlardır : 2 x ekran koruyucu 2 x ıslak/kuru mendil 2 x toz emici etiket Bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.Aşağıdaki sorunlardan herhangi biri meydana gelirse, herhangi bir ücret ödemeden değiştirmeler sizin için yeniden gönderilecektir : - Ekran koruyucu cihazınıza uymuyor. - Arızalı bir ürün alın. - Bu sorunlarla karşılaşırsanız, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin, teşekkür ederim!.

Benzer ürünler kategorisinde..