• Yeni
FLOYINM Naylon Fırça Seti 10 Adet Kahverengi Boyama Kısa Sopa Yağlıboya Suluboya 10 Adet Sanat Malzemeleri
zoom_in

FLOYINM Naylon Fırça Seti 10 Adet Kahverengi Boyama Kısa Sopa Yağlıboya Suluboya 10 Adet Sanat Malzemeleri

₺ 193.40

İşlenmemiş
check mevcut

Guaj, sulu boya ve yağlı boyalarla iyi çalışır. farklı kullanımlar için farklı boyutlarda ve farklı kafa fırçalarında 10 adet.Ressamlar veya sanatçılar, öğrenciler için hediyeler.Pürüzsüz vuruşlarla düz yuvarlak uçlu bir fırça haline getirildi.İyi renk emilimi ve iyi esneklik.Guaj, sulu boya ve yağlı boyalarla iyi çalışır.farklı kullanımlar için farklı boyutlarda ve farklı kafa fırçalarında 10 adet.Ressamlar veya sanatçılar, öğrenciler için hediyeler.Pürüzsüz vuruşlarla düz yuvarlak uçlu bir fırça haline getirildi.İyi renk emilimi ve iyi esneklik.Şartname : Kolu renk : gösterildiği gibikolu malzeme : ahşa Psaç Malzemesi : Naylonbakım : 1. Kullanımdan sonra hızlı bir şekilde suya konulmalıdır, aksi takdirde sertleşir.Onları asla suda bırakmadığınızdan ve kurutmadığınızdan emin olun.2. Temizlik : Su bazlı boyalar-ılık sabunlu su, yağ bazlı / solvent bazlı boyalar3. Kurutma / Depolama : Düz yatırın veya başınızı yukarı kaldırın.Paket içeriği : 1 * Boya malzemesibu ürünle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, lütfen benimle iletişime geçin, 24 saat içinde sizinle iletişime geçeceğiz ve size tatmin edici bir cevap vereceğiz.

Handle color:
as shown
Handle material:
wood
Hair Material:
Nylon
maintain:
1. It must be put into water quickly after use, otherwise it will become hard. Make sure to never leave them in water and dry them.:
2. Cleaning:
Water based paints - warm soapy water, oil based/solvent based paints
3. Drying/Storage:
Lay flat or head up.
Package Included:
1 *Paint material:
If you have any questions about this product, please contact me, we will contact you within 24 hours and provide you with a satisfactory answer. :

Benzer ürünler kategorisinde..