• Yeni
WYQQ 5 Paket asılı giysi çantası s ve 1 Çok fonksiyonlu tişört çanta Dolap depolama ve seyahat için Nefes Alabilen giysi kapakları(Boyut:
zoom_in

WYQQ 5 Paket asılı giysi çantası s ve 1 Çok fonksiyonlu tişört çanta Dolap depolama ve seyahat için Nefes Alabilen giysi kapakları(Boyut:

₺ 117.96

İşlenmemiş
check mevcut

Dokunmamış Çanta : Çevre dostu dokunmamış kumaş, yumuşak ve nefes alabilen, etkili bir şekilde neme dayanıklı, deodorant olan, giysileri kirlilikten koruyan ve uzun süre taze ve parlak tutan doğal elyaftan yapılmıştır ve giysilerinizi düzenli tutacaklar.6 Set : 5 adet 60x90cm(23.62x35.43in) giysi asmak için giysi çantaları ve 1 adet çok fonksiyonlu tişört çanta dahil 36x26x8cm (14.17x10.23x3.14in) Tüm depolama ve seyahat ihtiyaçlarınız için mükemmeldir.Dayanıklı Fermuar : Ortada fermuar açma tasarımı, dayanıklı bozulmaz veya düşmez.Ve her iki yönde de sorunsuz hareket eder.Giysi tozluk kalınlaştırmak, mükemmel işçilik, düzgünce yönlendirilmiş, ince dikişler, tamamen kapalı tasarım, üst askıda küçük açıklık, etkili toz geçirmez, görünür şeffaf pencere tasarımı, yerleşik giysiler bir bakışta net, erişimi kolay.Çok yönlülük : Takım elbise, gömlek, elbise, kazak, ceket, pantolon, üst, spor mont, kışlık mont vb .İçin ideal uzunluk.Dolap dolap organizatörü yerden tasarruf sağlar, dolabınızı düzenli ve renge göre düzenli tutar.En sevdiğiniz kıyafeti veya elbiseyi bir daha asla geride bırakmayın.Odanızın her yerinde bir sürü kıyafet görmekten bıktınız mı?Yarattıkları karmaşanın yanı sıra, kire maruz kalan bazı Giysilerin temizlenmesi daha zordur.Dağınıklık veya temizlik süresinden heyecan duymuyorsanız, bu dayanıklı giysi çantası en iyi bahistir.Ürün adı : Kalınlaşmış giysi tozluk + çok fonksiyonlu tişört çanta Malzeme : dokunmamış kumaş Renk : kirli beyaz, pembe, gri, beyaz (perspektif penceresi olmadan), çok fonksiyonlu tişört çanta : gri giysi kılıfı boyutu : 60x90 cm(23.62x35.43in) Çok fonksiyonlu tişört çanta boyutu : 36x26x8 cm (14.17x10.23x3.14in) Ağırlık : 105g giysi kılıfı özellikler : 1. giysi kapağı Açma Tasarımı : sizin için üstteki kare açıklık hanger.is büyük bir boşluk bırakmadan çeşitli askı tipleri için uygun olan Elbise askısı kancasının çıktığı alan, toz girmeyecek kadar küçüktür. 2. takım elbise, gömlek, pantolon, spor mont için hafif, rahat, sağlam ve yumuşak. 3.görünür şeffaf pencere tasarımı, bir bakışta hafıza kıyafetleri, erişimi kolay (perspektif penceresi olmayan beyaz) 4. Giysilerin güneş ışığından dolayı solmasını önlemek için giysi örtüsü kullanın. 5. Küçük boyut, giysi, gömlek, kazak, kısa palto vb.Depolamak için uygundur.uzunluğu 80 cm'nin altında Orta boy, 95 cm'nin altındaki kıyafetleri, takımları, orta uzunlukta paltoları vb.Saklamak için uygundur.Büyük beden, 115 cm uzunluğunun altındaki kıyafetleri, diz boyu aşağı ceketleri, paltoları vb.Saklamak için uygundur.Ambalaj listesi : giysi asılı çanta×5 + Çok Fonksiyonlu tişört çanta×1 Not : 1. Giysilerin boyutunun toz kapağı 2'nin boyutundan 10 cm daha küçük olması önerilir. Ürünlerin hepsi alınır.

Benzer ürünler kategorisinde..