• Yeni
SWİSSWELL erkek yağmurluk Su Geçirmez Hafif Kapşonlu Yağmurluk Golf, Yürüyüş, Seyahat Koşu (Ceket ve Pantolon Takım Elbise)
zoom_in

SWİSSWELL erkek yağmurluk Su Geçirmez Hafif Kapşonlu Yağmurluk Golf, Yürüyüş, Seyahat Koşu (Ceket ve Pantolon Takım Elbise)

₺ 111.98

İşlenmemiş
check mevcut

Yumuşak stand fırçalanmış yaka, boynunuzu soğuktan ve rüzgardan korumaya yardımcı olur ve daha sıcak kalmanıza yardımcı olur.Tamamen ayarlanabilir başlık yuvarlanır ve gerekmediğinde yakanın içinde saklanır. su geçirmez fermuarlı 2 el ısıtıcı cep, değerli eşyalarınızı kullanışlı ve güvenli tutar.Ayarlanabilir kordon kenarı ve cırt cırt manşetleri, yağmuru ve rüzgarı kapatmak için ayarlanır.Yağmurluk astarı, cildinize nazik davranan yumuşak ve rahat naylon kumaştan yapılmıştır.Kolay hareket ve rahat kullanım için ayarlanabilir iç kordonlu elastik kemer. 2 ön derin cepler, taşıması kolay cep telefonları, para, kartları, vb.Güvenli bir uyum için kanca ve halka bacak açıklığı, rüzgar ve yağmurun vücudunuza girmesini önler, rüzgar geçirmez ve rahattır.Polyester.İthal.Fermuar kapatma.Sadece Elde Yıkayın. ?8000mm SU GEÇİRMEZ-Tamamen Dikişli Bantlanmış SWİSSWELL Yağmurluk ve Pantolon, yüksek teknoloji ürünü Nano polyester ipek kumaş 240 T lotus yaprakları tarzı su geçirmez kumaştan yapılmıştır, yumuşak, nefes alabilir, rahattır, antioksidandır ve nem gidermez. ?YAĞMUR DİŞLİ CEKETİ ÖZELLİKLERİ-Önde iki su geçirmez cep tasarlanmıştır ve çift conta tasarımı fermuar konumunda su sızıntısını önler.Şapkanın üst kısmında, çift kenarın yüksekliğini ayarlamak için Cırt cırtlı sıkma tasarlıyoruz. ?YAĞMURLUK PANTOLON ÖZELLİKLERİ-Ayarlanabilir elastik bel, ayarlanabilir bacak açıklıkları çekin.Daha fazla uyum için bel ve pantolon üstü ve yağmur pantolonu giydiğinizde botlarınıza veya ayakkabılarınıza konabilir. ⚡Bu kamuflaj av teçhizatı günlük işler, golf, balık tutma, yürüyüş, kamp, bisiklete binme, değirmenler, Yol yapımı, kereste hasadı, tarım, madencilik, tersaneler, ormancılık, kamu hizmetleri, avcılık, gıda işleme vb.İçin mükemmeldir. ?HAFİF ve ESNEK - Benzersiz Polipropilen dokunmamış kumaş, sessiz ve esnek bir su geçirmez yağmurluk sağlar.Polyester.İthal.Fermuar kapatma.Sadece Elde Yıkayın. ?8000mm SU GEÇİRMEZ-Tamamen Dikişli Bantlanmış SWİSSWELL Yağmurluk ve Pantolon, yüksek teknoloji ürünü Nano polyester ipek kumaş 240 T lotus yaprakları tarzı su geçirmez kumaştan yapılmıştır, yumuşak, nefes alabilir, rahattır, antioksidandır ve nem gidermez. ?YAĞMUR DİŞLİ CEKETİ ÖZELLİKLERİ-Önde iki su geçirmez cep tasarlanmıştır ve çift conta tasarımı fermuar konumunda su sızıntısını önler.Şapkanın üst kısmında, çift kenarın yüksekliğini ayarlamak için Cırt cırtlı sıkma tasarlıyoruz. ?YAĞMURLUK PANTOLON ÖZELLİKLERİ-Ayarlanabilir elastik bel, ayarlanabilir bacak açıklıkları çekin.Daha fazla uyum için bel ve pantolon üstü ve yağmur pantolonu giydiğinizde botlarınıza veya ayakkabılarınıza konabilir. ⚡Bu kamuflaj av teçhizatı günlük işler, golf, balık tutma, yürüyüş, kamp, bisiklete binme, değirmenler, Yol yapımı, kereste hasadı, tarım, madencilik, tersaneler, ormancılık, kamu hizmetleri, avcılık, gıda işleme vb.İçin mükemmeldir. ?HAFİF ve ESNEK - Benzersiz Polipropilen dokunmamış kumaş, sessiz ve esnek bir su geçirmez yağmurluk sağlar.

Benzer ürünler kategorisinde..