• Yeni
UXZDX CUJUX Paspas, döner paspas Kova Zemin Temizleme Sistemi ile Genişletilmiş Ayarlanabilir Kolu ve 2 Mikrofiber Paspas Pedleri (Renk:
zoom_in

UXZDX CUJUX Paspas, döner paspas Kova Zemin Temizleme Sistemi ile Genişletilmiş Ayarlanabilir Kolu ve 2 Mikrofiber Paspas Pedleri (Renk:

₺ 0.67

İşlenmemiş
check mevcut

★[Ürün parametreleri] İçerir : Paspas kovası x1,Paspas çubuğu x1,Paspas kafası x2. ★Renk : Yeşil. ★[Ürün karakterleri]Genişletilmiş paspas gövdesi temizliği daha eksiksiz hale getirir.Yüksek kaliteli demirci paspas tepsisi, çok açılı rotasyon,. ★kullanımı daha uygun.Paslanmaz çelik susuzlaştırma sepeti, iyi basınç dayanımı, dayanıklı ve kullanışlı.Taşınabilir drenaj,kullanımı kolay, ellerinizi kirletmez. ★Ayarlanabilir uzunluk paspas çubuğu ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz zaman değiştirilebilir.Mikrofiber paspas kafası, daha geniş temizleme alanı, kullanımı daha uygun, dayanıklı ve çevre dostu friendly.It mutfak için uygundur.Ürün adı : Paspas ve Kova setiçerir : Paspas kovası x1, Paspas çubuğu x1, Paspas kafası X2 RENK : Yeşil Paspas çubuğu kurulum adımları : 1. Somunu çıkarın. 2 Somunu çubuğun üzerine koyun. 3 somunun çubuğunu paspas tepsisine yerleştirin. Somunu sıkmak için 4 Döner[Ürün karakterleri] 360 derece dönen paslanmaz çelik paspas tepsisi,kullanımı kolay.Ayarlanabilir uzunluk paspas çubuğu ihtiyaçlarınıza göre istediğiniz zaman değiştirilebilir.Deterjan depolama tankı, uygun drenaj, taşınabilir kılıf, kullanımı daha uygun.Mikrofiber paspas kafası, daha geniş temizleme alanı, kullanımı daha uygun, dayanıklı ve çevre dostu friendly.It mutfak,yatak odası,oturma odası,banyo,banyo,ofis veya diğer durumlar için uygundur.Nedeniyle Farklı Monitör, renk farkı olabilir.

Benzer ürünler kategorisinde..