• Yeni
Hanna İletkenlik Ölçer, Ozgkee Leitfähigkeit Akvaryum 3 in 1 Su Kalitesi Test Cihazı Tds Ec İletkenlik Sıcaklık Ölçer Ev Su Dijital
zoom_in

Hanna İletkenlik Ölçer, Ozgkee Leitfähigkeit Akvaryum 3 in 1 Su Kalitesi Test Cihazı Tds Ec İletkenlik Sıcaklık Ölçer Ev Su Dijital

₺ 16.18

İşlenmemiş
check mevcut

Kolay okuma için LCD ekran, ekran verileri çift görüntülenir ve su kalitesi TDS / iletkenlik EC ve sıcaklık değerleri görüntülenir.LCD ekran Okunması kolay, ekran verileri çift görüntülenir ve su kalitesi TDS / iletkenlik EC ve sıcaklık değerleri görüntülenir. 3'Ü 1 arada SU kalitesi TEST cihazı Bu 3'ü 1 arada fonksiyonlu su kalitesi test cihazı, toplam çözünmüş katıları, iletkenliği ve sıcaklığı test edebilir, kullanımı kolay ve kullanımı pratiktir. / BİRİM değiştirme : / birim değiştirme, cihazın bir sıcaklık birimi değiştirme işlevi vardır ve Celsius ile Fahrenheit arasındaki geçiş, farklı kişilerin verileri görüntülemesi için uygundur. 3'Ü 1 arada SU kalitesi TEST cihazı Bu 3'ü 1 arada fonksiyonlu su kalitesi test cihazı , iletkenliği ve sıcaklığı test edebilir, kullanımı kolay ve kullanımı pratiktir.Şartname : Durum : 100 % yepyeni Öğe türü : su kalitesi test cihazı Malzeme : ABS TDS Test aralığı : 0~9999 PPM İletkenlik Test aralığı : 0~9990 US / CM Sıcaklık Test aralığı : 0.1℃~80.0℃ Doğruluk : ±2% Güç : 3 V CR2032 düğme pil (dahil değildir) Test öğesi : TDS Değeri Testi, İletkenlik Testi, Sıcaklık Testi Uygulama Kapsamı : Su arıtma endüstrisinde, içme suyu endüstrisinde, evde, seyahatte, saha operasyonunda vb.İçme suyu kalitesi için bir test aracı olarak kullanılır.Ürün Boyutu : Yaklaşık. 152x30x14mm / 6.0x1. 2 x 0.6 in Ağırlık : Yaklaşık. 58g / 2 oz Paket listesi : 1 x su kalitesi test cihazı (pil dahil değildir) 1 x bez çanta 1 x Kullanım kılavuzu Not : Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Water Quality Tester
Material:
ABS
TDS Test Range:
0~9999PPM
Conductivity Test Range:
0~9990US/CM
Temperature Test Range:
0.1℃~80.0℃
Accuracy:
±2%
Power:
3V CR2032 Button Battery (Not Included)
Test Item:
TDS Value Test, Conductivity Test, Temperature Test
Scope of Application:
It is used as a testing tool for drinking water quality in the water treatment industry, drinking water industry, household, travel, field operation, etc.
Product Size:
Approx. 152 x 30 x 14 mm / 6.0 x 1.2 x 0.6 in
Weight:
Approx. 58g / 2oz
Package List:
1 x Water Quality Tester (Battery Not Included):
1 x Cloth Bag:
1 x User Manual:
Note:
Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:

Benzer ürünler kategorisinde..