• Yeni
HUİLUN Pirinç Levha Saf Bakır folyo Bakır Levha Metal folyo Azgın folyo Levha, Kalınlık 10mm Pirinç Levhalar
zoom_in

HUİLUN Pirinç Levha Saf Bakır folyo Bakır Levha Metal folyo Azgın folyo Levha, Kalınlık 10mm Pirinç Levhalar

₺ 141.02

İşlenmemiş
check mevcut

Yüksek kaliteli bakır saflığı %99,9 saf bakır folyo levha, pürüzsüz yüzey, düşük oksijen içeriği , iyi iletkenlik.Ürün özellikleri : iyi esneklik, yoğunluk, termal iletkenlik, elektriksel iletkenlik,.Seçebileceğiniz birçok farklı kalınlık vardır : Kalınlık : 10mm. Genişlik : 100 mm, uzunluk : 1, 00 mm.Malzeme özellikleri : sıcak işleme sıcaklığı 750-830 derecedir; tavlama sıcaklığı 600-700 derecedir; iç stresi ortadan kaldırmak için düşük sıcaklıkta tavlama sıcaklığı 260-270 derecedir.Uygulamalar : DIY projeleri, hobiler, el sanatları, bina dekorasyonu, endüstriyel, iletim ısısı vb.İyi mekanik özelliklere ve işlenebilirliğe sahip pirinç malzemeden yapılmış, sıcak ve soğuk basınç işlemine dayanabilir.Saf bakır, yüzeyde bir bakır oksit film oluşturduktan sonra sarı olan gül altın bir metaldir, bu nedenle endüstriyel saf bakıra genellikle pirinç veya elektrolitik bakır denir.Rafine etme %99-99.9 saf bakır elde edebilir ve elektroliz %99.95-99.99 bakır saflığı elde edebilir.şartname : Yoğunluk 8-9g/cm3 Erime noktası 1083°CKategori : Elektrolitik Saf Bakır Serisi İletkenlik≥56ms/ m Çekme mukavemeti Mpa= 295 Yoğunluk 8.9 g / cmboyutu : seçmeniz için çeşitli farklı kalınlıklarkalınlık : 10mm, Genişlik : 100mmuzunluk : 100mm Geniş uygulanabilirlik : 1. İyi iletkenlik, teller, kablolar, fırçalar vb.Yapmak için kullanılabilir.;2. Pusulalar, havacılık aletleri vb. Gibi elektromanyetik paraziti önlemesi gereken manyetik aletler ve sayaçlar üretmek için iyi ısı iletkenliği kullanılır.;3. Tüp, çubuk, tel, bant, levha, folyo vb.Gibi Plastisite haline getirilebilir.4. İyi süneklik, bakır haline getirilebilir Kırmızı bakır yüksek erime noktasına sahiptir ve çeşitli şekil ve desenlerde kolayca işlenebilir.Koyu kırmızı metalik parlaklık modern bir his verir ve sakin, asildir qualities.It bakır dekorasyonda en çok kullanılan malzemedir.Set : 1x bakır levhasize yüksek kaliteli ürünler sunmak bizim yaptığımız şeydir ve tam memnuniyetiniz ve mutluluğunuz bizim için çok önemlidir!.

Density is 8-9g/cm3:
Melting point 1083°C:
Category:
Electrolytic Pure Copper Series
Conductivity≥56ms/ m:
Tensile strength Mpa= 295:
Density 8.9g/cml:
Size:
a variety of different thicknesses for you to choose
Thickness:
10mm,
Width:
100mm
Length:
100mm
Wide applicability:
1. Good conductivity, can be used to make wires, cables, brushes, etc.;:
2. Good thermal conductivity is used to manufacture magnetic instruments and meters that need to prevent electromagnetic interference, such as compasses, aviation instruments, etc.;:
3. Can be made into plasticity such as tube, rod, wire, tape, plate, foil, etc.:
4. Good ductility, can be made into copper :
Red copper has a high melting point and can be easily processed into various shapes and patterns. The deep red metallic luster gives a modern feel and has calm, noble qualities. It is the most commonly used material in copper decoration.:
Set:
1x copper sheet
Providing you with high-quality products is what we do, & your full satisfaction & happiness are of utmost importance to us! :

Benzer ürünler kategorisinde..