• Yeni
WYFDC 10 Adet Şeffaf Takı Kolye Süspansiyon Ekran Standı Akrilik PET Film Tırnak Etiket Ambalaj Kutusu Ateş Sahne (Renk: A, boyut:
zoom_in

WYFDC 10 Adet Şeffaf Takı Kolye Süspansiyon Ekran Standı Akrilik PET Film Tırnak Etiket Ambalaj Kutusu Ateş Sahne (Renk: A, boyut:

₺ 145.20

İşlenmemiş
check mevcut

Küçük braket, yerleştirilmesi kolay, standart açı, basit ve güzel.İyi sızdırmazlık, uygun açma ve kapama, sağlam ve dayanıklı ve dayanıklıdır.Film kaplama, daha iyi ölçeklenebilirlik ve esneklik ile donatılmış, dae kolay değil, daha büyük kapasite.Her teknolojik ayrıntıya sert davranın, hammaddeleri dikkatlice seçin ve uyarlayın, zaman testine dayanın.Sade tarz tasarım dolu görünüyor.Deneyiminizi geliştirmek için tasarıma ve kaliteye odaklanın.Küçük braket, yerleştirilmesi kolay, standart açı, basit ve güzel.İyi sızdırmazlık, uygun açma ve kapama, sağlam ve dayanıklı ve dayanıklıdır.Film kaplama, daha iyi ölçeklenebilirlik ve esneklik ile donatılmış, dae kolay değil, daha büyük kapasite.Her teknolojik ayrıntıya sert davranın, hammaddeleri dikkatlice seçin ve uyarlayın, zaman testine dayanın.Sade tarz tasarım dolu görünüyor.Deneyiminizi geliştirmek için tasarıma ve kaliteye odaklanın.Şartname : Tipi : kuturenk : siyah/beyazmalzeme : absboyutu : 90x90x20mmpaket İçeriği : 10 x ekran standınotlar : 1. Sadece ana ürünleri sat, diğer ürünleri satma.2. Manuel ölçüm gerekli olduğundan, lütfen 1-3 cm'lik bir boşluk bırakın.3. Ekran farklılıkları nedeniyle, renk beklenen renginizden biraz farklı olabilir, lütfen izin verin.Hatırlatmak : Ambalajı aldıktan sonra lütfen ambalajı ve ürünü dikkatlice kontrol edin.Alınan öğe kusurlu veya herhangi bir sorunuz varsa, sorunu çözmek için lütfen e-posta yoluyla bizimle iletişime geçin.En kısa sürede cevap vereceğiz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız!Kulak Klipsi Rafı, Küpe Rafı, Çok Fonksiyonlu Çekmece.Özellikler : Vitrin rafı, Toz geçirmez, Kullanımı kolay.Notlar : Işık ve ekran ayar farkı nedeniyle, öğenin rengi resimlerden biraz farklı olabilir.Farklı manuel ölçüm nedeniyle hafif boyut farkına izin verin.

Type:
Box
Colour:
black/white
Material:
ABS
Size:
90 x 90 x 20mm
Package Contents:
10 x display stand:
Notes:
1. Only sell main products, not other products.:
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm.:
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow.:
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs!:
Ear Clips Rack, Earrings Rack, Multifunctional Drawer.:
Features:
Display Rack, Dust-proof, Easy to Use.
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures.:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Benzer ürünler kategorisinde..